Geen producten (0)
Geen producten (0)
Nieuw
Sh18421pulmicindustrieleelectrischesprayer15liter2026500x500 416x416 Extraproductfotosh1842120231100x657 scaled
1 2
 

Pulmic Electric Sprayer 15L Industrial

€ 245,43 € 196,34 (exclusief btw 21%)
Specificaties
Productcode PU1006
Omschrijving

Pulmic Electric Sprayer 15L Industrial

De Pulmic Industriële Sprayer heeft een tank van 15 liter, een elektrisch compressiesysteem met membraampomp, hoogwaardige filters, verstelbare riem met gewatteerde schoudervullingen en een lithium-ionbatterij met een lange levensduur. Rectus koppelingen zijn op de slang geplaatst zodat je in een handomdraai iets anders kunt aansluiten. Wordt geleverd met 18V batterij.

Specificaties:

  • Tank: 15 liter inhoud. De tank is gemaakt van wit polypropyleen, heeft filters in het vulgat, een handvat, mondstukadapter en tank. Diameter vulgat: 130 mm.
  • Riem: verstelbaar, 4 cm breed, 120 cm lang, met gewatteerde schoudervullingen.
  • Pomp: Elektrisch compressie- en aandrijfsysteem met behulp van membraanpomp en DC-motor met borstels.
  • Besturingseenheid: elektronische regeling van de pompspanning, zorgt voor 3 verschillende drukken en optimaliseert de werking van de batterij. 3S-systeem.
  • Membraan: Santopreen.
  • Slang: PVC met polyester mesh-versterking, lengte 120 cm.
  • Handgreep: materiaal polypropyleen, met Viton-filter en O-ringen, lengte 15 cm.
  • Sproeilans: Gemaakt van roestvrij staal, lengte 42,5 cm.
  • Nozzles: Inclusief verstelbare nozzle, Pulmic Sproeier Rood 0 graden-hoek en Pulmic Sproeier Groen 25 graden-hoek.

Let op: BIJ GEBRUIK VAN STERKE CHEMIE. ALTIJD ALLES GOED NASPOELEN!

 

Reacties

Ook interessant

Facebook Twitter