Dit 2-laags Z-vouw handdoekpapier van cellulose is een zachte en sterk absorberende oplossing voor het hygiënisch drogen van handen in professionele sanitaire ruimtes.
Een doos bevat 20 bundels van 160 handdoekjes, oftewel in totaal 3.200 papieren handdoekjes.
Dankzij de traditionele Z-vouw worden de handdoekjes één voor één uit de dispenser genomen. Hierdoor is het gebruik praktisch, hygiënisch en goed controleerbaar.
2-laags handdoekpapier
Gemaakt van 100% cellulose
Zachte en stevige kwaliteit
Hoog absorptievermogen
Snelle vochtopname
Traditionele Z-vouw / Z-fold
3.200 handdoekjes per doos
20 bundels van 160 stuks
Eén-voor-één uitgifte
Geschikt voor professioneel gebruik
FSC-gecertificeerd
Voorzien van Europees Ecolabel
Geschikt voor diverse Z-fold en interfold dispensers
Producttype: vouwhanddoekjes
Vouwtype: Z-vouw / Z-fold
Aantal lagen: 2-laags
Materiaal: 100% cellulose
Kleur: wit
Aantal per bundel: 160
Aantal bundels: 20
Totaal aantal: 3.200 handdoekjes
Fabrikantcode: 208024
Keurmerken: FSC en Europees Ecolabel
Toepassing: professionele handdroging
De handdoekjes zijn gemaakt van 2-laags cellulosepapier. Hierdoor voelen ze zachter aan dan een 1-laags naturel handdoekje en nemen ze per vel meer vocht op.
Dat maakt deze uitvoering bijzonder geschikt voor locaties waar naast een efficiënt verbruik ook extra comfort gewenst is.
Bij Z-vouw handdoekpapier grijpen de gevouwen handdoekjes in elkaar.
Wanneer één handdoekje uit de dispenser wordt getrokken, komt automatisch het volgende vel klaar te hangen.
Zo worden de handdoekjes één voor één uitgegeven en hoeft een gebruiker niet met de handen in de dispenser te grijpen.
Een volledige doos bevat:
20 bundels
160 handdoekjes per bundel
3.200 handdoekjes totaal
Deze verpakking is daardoor geschikt voor professioneel gebruik in sanitaire ruimtes met een regelmatig tot hoog verbruik.
Kantoren
Horeca
Scholen
Zorginstellingen
Sportaccommodaties
Bedrijfspanden
Werkplaatsen
Openbare sanitaire ruimtes
Schoonmaakobjecten
Wil je vooral zo laag mogelijke kosten per handdoekje, dan is de 1-laags naturel Z-vouw een voordelige keuze.
Wil je meer zachtheid en een hogere vochtopname per vel, dan is deze 2-laags cellulose uitvoering de betere keuze.
De Z-vouw handdoekjes passen in de eigen Octoclean-dispenser en in diverse andere geschikte Z-fold en interfold handdoekdispensers.
Controleer bij twijfel altijd het vouwtype en de maximale afmetingen van je dispenser.
© 2026 www.octoclean.nl - Powered by Shoppagina.nl