Professionele hoekadapter voor UNGER telescoopstelen
De UNGER NINJA Panhoekadapter (NCPAN) is een onmisbare accessoire voor elke schoonmaakprofessional die werkt met UNGER telescoopstelen. Deze verstelbare adapter van 26 cm maakt het mogelijk om je wisser, borstel of inwasser onder verschillende hoeken te gebruiken – ideaal voor ramen en oppervlakken die lastig bereikbaar zijn, zoals bovenlichtconstructies, schuine dakramen of kozijnen met overstek.
De adapter is vervaardigd uit hoogwaardig kunststof dat bestand is tegen intensief dagelijks gebruik. De eenvoudige draaivergrendeling zorgt ervoor dat je het opzetstuk snel en stevig in de juiste hoek zet, zonder verschuiving tijdens het werken. Dit verhoogt niet alleen de efficiëntie, maar ook de veiligheid en nauwkeurigheid van je werkzaamheden.
Met deze Panhoekadapter benut je de volledige flexibiliteit van je UNGER telescoopsteel. De adapter is compatibel met alle modellen uit de NINJA Carbon-serie én andere UNGER-stelen met standaard aansluiting.
Specificaties:
Geschikt voor de volgende producten:
Artikelnummer |
Lengte uitgeschoven |
Lengte ingeschoven |
Aantal delen |
NCP12 |
1,20 m |
0,77 m |
2 |
NCP19 |
1,90 m |
0,77 m |
4 |
NCP25 |
2,50 m |
1,42 m |
2 |
NCP35 |
3,50 m |
1,42 m |
3 |
NCP45 |
4,50 m |
1,42 m |
4 |
NCP55 |
5,50 m |
1,67 m |
4 |
© 2025 www.octoclean.nl - Powered by Shoppagina.nl